- Počasí
- Afghánistán
- Baghlan
- Kōh-e Shaykh Jalāl
Aktuální počasí Kōh-e Shaykh Jalāl
Aktuální počasí přímo pro město Kōh-e Shaykh Jalāl. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 22°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 50 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 15°C |
