- Počasí
- Afghánistán
- Ghowr
- Kōh-e Shāh Muḩammad
Aktuální počasí Kōh-e Shāh Muḩammad
Aktuální počasí přímo pro město Kōh-e Shāh Muḩammad. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 18°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 27 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 18°C |
