- Počasí
- Afghánistán
- Vardak
- Kōh-e Sang-e Chapchī
Aktuální počasí Kōh-e Sang-e Chapchī
Aktuální počasí přímo pro město Kōh-e Sang-e Chapchī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově 1°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 6°C |
