- Počasí
- Afghánistán
- Badakhshan
- Kōh-e Rūyshuwuk
Aktuální počasí Kōh-e Rūyshuwuk
Aktuální počasí přímo pro město Kōh-e Rūyshuwuk. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-6°C
pocitově -9°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 10 % |
| rosný bod | -10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | -4°C |
| MIN: | -24°C |
| Normál: | -13°C |
