- Počasí
- Afghánistán
- Badakhshan
- Kōh-e Qābichah
Aktuální počasí Kōh-e Qābichah
Aktuální počasí přímo pro město Kōh-e Qābichah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-7°C
pocitově -8°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 20 % |
| rosný bod | -13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 5°C |
| MIN: | -20°C |
| Normál: | -8°C |
