- Počasí
- Afghánistán
- Helmand
- Kōh-e Nīlā
Aktuální počasí Kōh-e Nīlā
Aktuální počasí přímo pro město Kōh-e Nīlā. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 7°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 46 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 8°C |
