- Počasí
- Afghánistán
- Takhar
- Kōh-e Nār
Aktuální počasí Kōh-e Nār
Aktuální počasí přímo pro město Kōh-e Nār. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-11°C
pocitově -16°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | -2°C |
| MIN: | -28°C |
| Normál: | -14°C |
