- Počasí
- Afghánistán
- Herat
- Kōh-e Nakhchīristān
Aktuální počasí Kōh-e Nakhchīristān
Aktuální počasí přímo pro město Kōh-e Nakhchīristān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 27°C
| vítr | 47 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 79 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 12 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 12°C |
