- Počasí
- Afghánistán
- Badghis
- Kōh-e Kōtah
Aktuální počasí Kōh-e Kōtah
Aktuální počasí přímo pro město Kōh-e Kōtah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 17°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 21 % |
| oblačnost | 11 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 15°C |
