- Počasí
- Afghánistán
- Takhar
- Kōh-e Khushkak Nasar
Aktuální počasí Kōh-e Khushkak Nasar
Aktuální počasí přímo pro město Kōh-e Khushkak Nasar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-4°C
pocitově -7°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 51 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 2°C |
| MIN: | -19°C |
| Normál: | -8°C |
