- Počasí
- Afghánistán
- Daykundi
- Kōh-e Khāţir
Aktuální počasí Kōh-e Khāţir
Aktuální počasí přímo pro město Kōh-e Khāţir. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 5°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -10°C |
| Normál: | 7°C |
