- Počasí
- Afghánistán
- Badakhshan
- Kōh-e Katwīk
Aktuální počasí Kōh-e Katwīk
Aktuální počasí přímo pro město Kōh-e Katwīk. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-10°C
pocitově -12°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | -13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | -2°C |
| MIN: | -23°C |
| Normál: | -12°C |
