- Počasí
- Afghánistán
- Samangan
- Kōh-e Katah Darah
Aktuální počasí Kōh-e Katah Darah
Aktuální počasí přímo pro město Kōh-e Katah Darah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-3°C
pocitově -5°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 10°C |
| MIN: | -21°C |
| Normál: | -6°C |
