- Počasí
- Afghánistán
- Ghazni
- Kōh-e Kārkanḏōy
Aktuální počasí Kōh-e Kārkanḏōy
Aktuální počasí přímo pro město Kōh-e Kārkanḏōy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 72 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 13 % |
| oblačnost | 28 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 14°C |
