- Počasí
- Afghánistán
- Takhar
- Kōh-e Kapikāh
Aktuální počasí Kōh-e Kapikāh
Aktuální počasí přímo pro město Kōh-e Kapikāh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-13°C
pocitově -19°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | -6°C |
| MIN: | -32°C |
| Normál: | -18°C |
