- Počasí
- Afghánistán
- Samangan
- Kōh-e Kalū Tālah
Aktuální počasí Kōh-e Kalū Tālah
Aktuální počasí přímo pro město Kōh-e Kalū Tālah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-1°C
pocitově -1°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 4°C |
