- Počasí
- Afghánistán
- Farah
- Kōh-e Kalātah
Aktuální počasí Kōh-e Kalātah
Aktuální počasí přímo pro město Kōh-e Kalātah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 24°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 32 % |
| oblačnost | 77 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 22°C |
