- Počasí
- Afghánistán
- Ghazni
- Kōh-e Hōrchughū
Aktuální počasí Kōh-e Hōrchughū
Aktuální počasí přímo pro město Kōh-e Hōrchughū. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 8°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 46 % |
| oblačnost | 8 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 6°C |
