- Počasí
- Afghánistán
- Bamyan
- Kōh-e Ghujūrak
Aktuální počasí Kōh-e Ghujūrak
Aktuální počasí přímo pro město Kōh-e Ghujūrak. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
2°C
pocitově 0°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 28 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -17°C |
| Normál: | 2°C |
