- Počasí
- Afghánistán
- Ghowr
- Kōh-e Garmāw
Aktuální počasí Kōh-e Garmāw
Aktuální počasí přímo pro město Kōh-e Garmāw. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 20°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 14 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | -8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 12°C |
