- Počasí
- Afghánistán
- Nuristan
- Kōh-e Ganāh
Aktuální počasí Kōh-e Ganāh
Aktuální počasí přímo pro město Kōh-e Ganāh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 13 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 15°C |
