- Počasí
- Afghánistán
- Herat
- Kōh-e Dēwāndar
Aktuální počasí Kōh-e Dēwāndar
Aktuální počasí přímo pro město Kōh-e Dēwāndar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 17 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 21°C |
