- Počasí
- Afghánistán
- Pandžšír
- Kōh-e Darīchah
Aktuální počasí Kōh-e Darīchah
Aktuální počasí přímo pro město Kōh-e Darīchah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-12°C
pocitově -16°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 60 % |
| rosný bod | -17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | -5°C |
| MIN: | -31°C |
| Normál: | -16°C |
