- Počasí
- Afghánistán
- Vardak
- Kōh-e Chajīn
Aktuální počasí Kōh-e Chajīn
Aktuální počasí přímo pro město Kōh-e Chajīn. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-3°C
pocitově -7°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 81 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 14°C |
| MIN: | -17°C |
| Normál: | -2°C |
