- Počasí
- Afghánistán
- Farah
- Kōh-e ‘Arab
Aktuální počasí Kōh-e ‘Arab
Aktuální počasí přímo pro město Kōh-e ‘Arab. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 11°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 79 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 18°C |
