- Počasí
- Afghánistán
- Bamyan
- Kōh-e Ālā
Aktuální počasí Kōh-e Ālā
Aktuální počasí přímo pro město Kōh-e Ālā. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 3°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -18°C |
| Normál: | 5°C |
