- Počasí
- Indie
- Západní Bengálsko
- Koch Bihār
Aktuální počasí Koch Bihār
Aktuální počasí přímo pro město Koch Bihār. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 35°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 75 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 27°C |
