- Počasí
- Bosna a Hercegovina
- Srpska
- Knežina
Aktuální počasí Knežina
Aktuální počasí přímo pro město Knežina. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 28 % |
| oblačnost | 17 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 13°C |
