- Počasí
- Rusko
- Tomsk Oblast
- Klyukvinka
Aktuální počasí Klyukvinka
Aktuální počasí přímo pro město Klyukvinka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 79 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -17°C |
| Normál: | 4°C |
