- Počasí
- Rusko
- Amur Oblast
- Klyuchi
Aktuální počasí Klyuchi
Aktuální počasí přímo pro město Klyuchi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově -1°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 33 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -19°C |
| Normál: | -1°C |
