- Počasí
- Rusko
- Tver’ Oblast
- Klypino
Aktuální počasí Klypino
Aktuální počasí přímo pro město Klypino. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 4°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 993 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 93 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 9°C |
