- Počasí
- Rusko
- Novgorod Oblast
- Klimkovo
Aktuální počasí Klimkovo
Aktuální počasí přímo pro město Klimkovo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově 0°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 990 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 91 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 9°C |
