- Počasí
- Litva
- Klaipėda County
- Klibiai
Aktuální počasí Klibiai
Aktuální počasí přímo pro město Klibiai. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 27. 5. (09:00) do 27. 5. (21:00)
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 48 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 13°C |
