- Počasí
- Polsko
- Lodžské vojvodství
- Kleszczów
Aktuální počasí Kleszczów
Aktuální počasí přímo pro město Kleszczów. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 20°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 27 % |
| oblačnost | 9 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
