- Počasí
- Řecko
- North Aegean
- Klás
Aktuální počasí Klás
Aktuální počasí přímo pro město Klás. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 3. 4. (02:00)
Velmi silné bouřky
Platí do 3. 4. (02:00)
15°C
pocitově 13°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 78 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 13°C |
