- Počasí
- Rusko
- Pskov Oblast
- Kitskovo
Aktuální počasí Kitskovo
Aktuální počasí přímo pro město Kitskovo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 34 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 13°C |
