- Počasí
- Maďarsko
- Bács-Kiskun
- Kiserdőtanyák
Aktuální počasí Kiserdőtanyák
Aktuální počasí přímo pro město Kiserdőtanyák. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 28. 5. (01:00)
22°C
pocitově 21°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 69 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 19°C |
