- Počasí
- Spojené státy americké
- Nové Mexiko
- Kirtland
Aktuální počasí Kirtland
Aktuální počasí přímo pro město Kirtland. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 26. 4. (20:00)
10°C
pocitově 8°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 13°C |
