- Počasí
- Austrálie
- New South Wales
- Kirribilli
Aktuální počasí Kirribilli
Aktuální počasí přímo pro město Kirribilli. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 20°C |
