Aktuální počasí Kirchheim
Aktuální počasí přímo pro město Kirchheim. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí od 30. 3. (06:00) do 30. 3. (12:00)
Námraza
Platí do 30. 3. (07:00)
Náledí
Platí do 30. 3. (08:00)
1°C
pocitově -4°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 6°C |
