Aktuální počasí Kirchdorf im Wald
Aktuální počasí přímo pro město Kirchdorf im Wald. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí od 12. 5. (10:00) do 12. 5. (20:00)
3°C
pocitově 0°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 12°C |
