- Počasí
- Austrálie
- Western Australia
- Kinross
Aktuální počasí Kinross
Aktuální počasí přímo pro město Kinross. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 21°C |
