- Počasí
- Spojené státy americké
- Maryland
- Kingstown
Aktuální počasí Kingstown
Aktuální počasí přímo pro město Kingstown. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 37 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 21°C |
