- Počasí
- Spojené státy americké
- Texas
- Kingsland
Aktuální počasí Kingsland
Aktuální počasí přímo pro město Kingsland. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Povodňové ohrožení
Platí do 22. 5. (07:20)
Povodňová bdělost
Platí do 21. 5. (20:30)
18°C
pocitově 20°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 25°C |
