- Počasí
- Jižní Korea
- North Chungcheong
- Kimsal-li
Aktuální počasí Kimsal-li
Aktuální počasí přímo pro město Kimsal-li. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 15 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 16°C |
