- Počasí
- Irská republika
- Munster
- Killumney
Aktuální počasí Killumney
Aktuální počasí přímo pro město Killumney. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 10°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 9°C |
