- Počasí
- Kazachstán
- Karaganda
- Kīevka
Aktuální počasí Kīevka
Aktuální počasí přímo pro město Kīevka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 28 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 15°C |
