- Počasí
- Polsko
- Lublinské vojvodství
- Kiełczewice Górne
Aktuální počasí Kiełczewice Górne
Aktuální počasí přímo pro město Kiełczewice Górne. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 26. 4. (18:00)
7°C
pocitově 2°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 60 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 11°C |
