- Počasí
- Nepál
- Sudurpashchim Pradesh
- Kichāi̇̄
Aktuální počasí Kichāi̇̄
Aktuální počasí přímo pro město Kichāi̇̄. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
39°C
pocitově 44°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 15 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 30°C |
