- Počasí
- Řecko
- Peloponnese
- Kiáto
Aktuální počasí Kiáto
Aktuální počasí přímo pro město Kiáto. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí od 1. 4. (12:00) do 2. 4. (01:00)
Velmi silné bouřky
Platí od 1. 4. (09:00) do 1. 4. (21:00)
Povodně
Platí od 1. 4. (03:00) do 1. 4. (12:00)
Silný vítr
Platí od 1. 4. (19:00) do 1. 4. (23:00)
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 13°C |
